Raimondas Riekstiņas profesionālais aicinājums ir palīdzēt īstajam cilvēkam nonākt īstajā vietā, veidot veiksmīgas darba devēju un darba ņēmēju savienības. Viņai piemīt prasme pamanīt vissīkākās attiecību un profesionālo vajadzību nianses, kas viņu padara par izcilu spēlētāju personāla vadībā – prāta un attiecību biznesā.

Raimonda vadījusi personāla nodaļas tādos uzņēmumos kā SIA Domenikss, SIA Furors, A/S Baltic International Bank, A/S Latvijas Balzams meitasuzņēmumā SIA Bravo un citos. Viņa brīvi pārvalda dažādas personāla atlases, vadības un komandas veidošanas metodes un tehnikas, kā arī pārzina biznesa psiholoģijas noslēpumus. Savas profesionālās un personību attīstošās prasmes audzējusi un trenējusi dažādos kursos, apmācībās un treniņprogrammās. Un turpina to darīt joprojām.

15 gadu pieredze talantu un gudrāko prātu meklēšanā, vairāki desmiti īstenotu personāla atlases, vadības, novērtēšanas un apmācību projektu, plašs biznesa kontaktu tīkls Raimondu droši ļauj saukt par savas jomas profesionāli un augstākās raudzes speciālisti.